Подготовка за малкия човек - тема 6

  • 37 940
  • 751
# 360
Само да кажа, че стъклени шишета не се стерилизират в стерилизатор за  микровълнова Чико, предполагам и за др.марки е така. И аз имам такъв.
Да похваля ножичка Нук. Перфектна е. С първото дете имах Чико, по-трудно ми беше, може би е била по-дебела и по-тъпа 😁, но тази е супер лесно.
Виж целия пост
# 361
Защо да не се стерилизират стъклени в микровълнова??? За пръв път чувам, а точно така съм се организирала 😯
Виж целия пост
# 362
С първото дете, което имаше основно стъклени шишета, всичко се стерилизираше в стерилизатор за микровълнова. За първи път чувам и аз...а от опит не е имало никакви поражения за стъклото.
Виж целия пост
# 363
Тя като цяло микровълновата е много вредна за употреба.
Виж целия пост
# 364
Кой електрически уред не е вреден? Да не говорим за мобилните телефони...

Аз имам и ножичка и нокторезачка, но трябва да си купя и пиличка. С изрязани нокти е бебчо и пак успява да се одраска.
Виж целия пост
# 365
Кой електрически уред не е вреден? Да не говорим за мобилните телефони...

Аз имам и ножичка и нокторезачка, но трябва да си купя и пиличка. С изрязани нокти е бебчо и пак успява да се одраска.
Ако успееш да ползваш пилата, да издадеш как 😃 едвам със ножичката успявам да му изрежа- голямо дърпане и сърдене е. Няма значение спи ли, яде ли или просто си будува. А вече два пъти се драска до кръв около окото с изрязани ноктенца 😕
Виж целия пост
# 366
Тя като цяло микровълновата е много вредна за употреба.
Ние нямаме микровълнова, но и да имахме, едва ли щях да я ползвам за каквото и да е свързано с детето
Виж целия пост
# 367
За пилата, нека на детето му е интересно какво правиш. Показвай, обяснявай с весел глас. Така режа и пиля ноктите на малката без проблем. Даже се смее и радва.
Виж целия пост
# 368
Аз винаги съм рязала ноктите на дребчо, докато е буден. Слагам го да седне в мен и го обработвам Wink сега вече сам ми дава крака/ ръка. Но аз никога не съм му пилила ноктите
Виж целия пост
# 369
Да, микровълновата е вредна ако приготвяш храна, обаче за стерилизация кадето всъщност загряваш водата надали ще се предизвика някакъв химичен процес който да е вреден за празните пластмасови бутилки. Поне аз така мисля. Ако е доказано обратното тогава се извинявам..
Виж целия пост
# 370
Бихте ли казали как и колко време се варят стъкл. шишета и помпа във вода (нямам стерилизатор)
Виж целия пост
# 371
Събудих се в ранни зори и седя и умувам Stuck Out Tongue Winking Eye
Реших да взема помпата на Авент и сега се чудя кои шишета да поръчам, натурал или класик. За първите пише, че имитират естественото кърмене. На класик пък биберона бил с бавен поток, а и на тях може да се слага тази новата клапа против колики.
Или пък да взема едно малко 125мл шише натурал 0м+ ( то си върви с помпата), а другото да е класик 260мл, 1м+
И още един въпрос... Протектори за зърна трябват ли ми началото или чак като никнат зъбите?
Виж целия пост
# 372
Нищо не имитират натурал, шише като шише. На Медела калма имитира сукането, но не всички деца го харесват.
Протектори може да ти потрябват от началото ако ти се разранят зърната.
Виж целия пост
# 373
Бихте ли казали как и колко време се варят стъкл. шишета и помпа във вода (нямам стерилизатор)

5 минути са достатъчни. Така пишеше в инструкциите на помпата Медела.
Виж целия пост
# 374
Тя като цяло микровълновата е много вредна за употреба.
Ние нямаме микровълнова, но и да имахме, едва ли щях да я ползвам за каквото и да е свързано с детето

И ние нямаме, от дете не съм виждала този отровен уред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия