Най-добрите (и безвредни) съдове за готвене - 7

  • 108 074
  • 900
# 225
Здравейте ,поръчах от Амазон емайлирана чугунена тенджера.Днес пристигна ,но виждам ,че има нещо като шупла на дъното.Проблем ли е това според вас?
Виж целия пост
# 226
Не мога да видя добре какво е това. Отлюпено ли е? Опитай се да направиш по-близка снимка или поне опиши по-подробно какво е това. На капака има ли му нещо?
Виж целия пост
# 227
На капака му няма нищо,снимай го ако някой случайно има същата и сподели мнение за нея.Да отлюпено е малко парченце на дъното.
Виж целия пост
# 228
Здравейте ,аз имам вечния проблем с загаряне на манджата. Ами просто има си вода ,но все пак загаря ,емайла ли е скапан не знам ,но предложете ми някаква марка тенджера,която да не залепва/загаря до като запържвам зеленчуците например ,благодаря 🙂
Виж целия пост
# 229
Здравейте ,аз имам вечния проблем с загаряне на манджата. Ами просто има си вода ,но все пак загаря ,емайла ли е скапан не знам ,но предложете ми някаква марка тенджера,която да не залепва/загаря до като запържвам зеленчуците например ,благодаря 🙂
WMF например.
Виж целия пост
# 230
На капака му няма нищо,снимай го ако някой случайно има същата и сподели мнение за нея.Да отлюпено е малко парченце на дъното.
Не много фатално, но има риск там да започне да ръждясва, ръждата да тръгне под емайла наоколо и да се отлюпи още. Предполагам не ти се занимава с връщане към амазон. Най-добре е да се направи рекламация и да се смени, но ако не ти се занимава можеш там на отлюпеното да го мацнеш със силикон за стъкло, който ще изолира и предпази чугуна от ръждясване.
Виж целия пост
# 231
Здравейте ,аз имам вечния проблем с загаряне на манджата. Ами просто има си вода ,но все пак загаря ,емайла ли е скапан не знам ,но предложете ми някаква марка тенджера,която да не залепва/загаря до като запържвам зеленчуците например ,благодаря 🙂
Преразгледай си начина на готвене според мен.Някои дейности на по-ниски температури.
Виж целия пост
# 232
Нова съм в темата, но ще споделя инфо за моите тигани, надявам се да е полезно.
Замених всички стари с два стоманени, за индукц. котлон вкл., марка Yato. Преди да ги поръчам, прочетох полезни инструкции в блога на Зори - agleu, за принципа на капката.
На индукционния засичам време 90 сек, пускам капки вода, трябва да станат на топчета и да се пръснат. Едва тогава слагам малко мазнина и правя яйца (бъркани, омлет, на очи, мишмаш) - при добре намазан тиган почти няма залепнало.  
Тиганите са сравнително бюджетни, моите са 24 и 28 см диаметър. Ползвам за какво ли не вече, остава да пробвам палачинки.
Марката ми допадна, защото произвеждат доста машини и инструменти и то среден клас.
Мият се много лесно с обикновена гъба и препарат, стават и за миялна машина.
Виж целия пост
# 233
много се говори колко се тровим с отровите в тефлона и други противозагарящи покрития , а никаква идея нямам някой наистина да се е натровил. Годишно от отровен въздух умират около 15 000 души а от катастрофи към 550 ама не съм чул някой да е спрял да диша или да кара
Виж целия пост
# 234
По-скоро сравнявате несравними неща.
Има проучвания в областта, които доказват натрупване на тежки метали в организма. Има изследвания в Бодимед например.
Медицината, колкото и да е напреднала, толкова е и изправена пред огромно предизвикателство за последните 30-40 години, през които света е със съвсем различен облик.
Има огромен ръст в покачване на алергии, автоимунни заболявания, рак и т.н., където никои не може да каже със сигурност какво ги отключва. Но е неуспоримо, че храненето е коренно различно, в тази частност и приготвянето на храната, разбира се въздуха, стреса и н на брой други фактори.
Човешкото тяло е съвкупност от много биохимични процеси и смятам, че всичко влияе. За това сме тук да коментираме , пък дали е само търговски трик или не всеки сам преценява и решава за себе си и семейството си.
много се говори колко се тровим с отровите в тефлона и други противозагарящи покрития , а никаква идея нямам някой наистина да се е натровил. Годишно от отровен въздух умират около 15 000 души а от катастрофи към 550 ама не съм чул някой да е спрял да диша или да кара
Виж целия пост
# 235
Само фактът, че след няколко години ползване повърхността на тефлоновите тигани се зацапва, нарушава, мазнините се мият по-трудно и се налага подмяна, натежа в полза на стоманените - лично за мен. Стоманата на практика е вечна при правилна поддръжка и ползване. Емайлираните съдове също - имам тенджера от баба ми, пазена от изпускане и удар, няма грешка.
Виж целия пост
# 236
Въпросът е дали стоманата или тефлонът пускат вредни вещества? Остатъците от храната по тенджерите е друга торта...
Виж целия пост
# 237
Стоманата?! Какво би отделил като вредност качествен стоманен съд?
Виж целия пост
# 238
Стоманата?! Какво би отделил като вредност качествен стоманен съд?
Не знам,но едно е да вземете от природата парче глина,да го оформите в съд и да готвите в него,и съвсем друго да добивате желязна руда,подлагате на химически процеси и правите тенджери от нея.
Виж целия пост
# 239
Кое тиганче бихте избрали BRIO или ILAG spice & soul?





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия