Крилца по китайски

  • 33 209
  • 127
# 75
ще взема и аз да пробвам варианта на фурна - да се отсрамя...  Laughing
Виж целия пост
# 76
Много  хубаво  изглеждат!Много!!!Както съм гладна   в момента,си  мисля, само  за  готварския  форум на бг мама.Ще  взема да поръчам на мъжа ми да купи,за да ги направя  за вечеря днес.
Виж целия пост
# 77
Аз съм луд фен на китайската кухня  Peace Задължително ще ги направя тези крилца   bouquet и ще пиша какви са били отзивите   chef
Виж целия пост
# 78
Направих ги тези крилца по китайски...станаха върха!  Heart Eyes Ометохме всичко ... Много са вкусни!:crazy:

  Не си представях че с пепси може да се получат такива вкусни крилца.... Браво за рецептата!     bouquet

Ама много малко мръвка има  по тез крилца бе...  Twisted Evil Дали ще стане тази рецепта с пилешки бутчета, а?  newsm78
Виж целия пост
# 79
Направих ги тези крилца по китайски...станаха върха!  Heart Eyes Ометохме всичко ... Много са вкусни!:crazy:

  Не си представях че с пепси може да се получат такива вкусни крилца.... Браво за рецептата!     bouquet

Ама много малко мръвка има  по тез крилца бе...  Twisted Evil Дали ще стане тази рецепта с пилешки бутчета, а?  newsm78


И аз съм им голяма фенка! Става с всякакво пилешко - бутчета, под-, над-бедра/нали са накръстени всякак/, пилешки пържоли.
Виж целия пост
# 80
Както е казала и  labrex, става с всякакво пилешко месце, само с бялото месо не съм пробвала.
Виж целия пост
# 81
 t_ilieva, душа, как ги направи на фурна? нали трябва да се варят в пепсито?
Виж целия пост
# 82
Мисля да ги пробвам тия крилца ние обичаме такива штуротиики.
Виж целия пост
# 83
Благодаря на авторката за рецептата. Става и не само с крилца, а и с бутчета. Смятам да "блесна" и за рожденния си ден.
Виж целия пост
# 84
Направих ги тези крилца по китайски...станаха върха!  Heart Eyes Ометохме всичко ... Много са вкусни!:crazy:

  Не си представях че с пепси може да се получат такива вкусни крилца.... Браво за рецептата!     bouquet

Ама много малко мръвка има  по тез крилца бе...  Twisted Evil Дали ще стане тази рецепта с пилешки бутчета, а?  newsm78


И аз съм им голяма фенка! Става с всякакво пилешко - бутчета, под-, над-бедра/нали са накръстени всякак/, пилешки пържоли.

Аха, това исках да знам!  Hug Мерси...   bouquet
Виж целия пост
# 85
Ето го моят резултат   Peace Много ни харесаха   bouquet Благодаря за рецептата  Hug

Виж целия пост
# 86
t_ilieva, душа, как ги направи на фурна? нали трябва да се варят в пепсито?
Ами наредих крилцата в тавата и ги залях. Те почти се покриха! После включих фурната на 220 градуса за 1 час и 15 мин. и излязох на разходка с децата. След 2 часа като се прибрах, това беше резултата! И беше много вкусен!  Peace


Нали знаеш, че съм по мързеливите манджи, не ми се виси на котлона, предпочитам да "забравя" нещо във фурната!  Wink
Виж целия пост
# 87
О, супер  Heart Eyes
На вкус същото става, предполагам, нали?
Виж целия пост
# 88
О, супер  Heart Eyes
На вкус същото става, предполагам, нали?
Същото, разбира се!  Peace
На мъжа ми много му харесаха, пита пак кога ще направя!  Wink
Виж целия пост
# 89
О, чудесийка  Flutter Мързеливичко и вкусничко Laughing
Супер си, мерси за идеята! Ще го направя може би утре  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия