За бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 28 844
  • 748
# 195
Скрит текст:
Скрит текст:
Каква е разликата между месото "от труп" и "разфасовано", обрезки и пържоли ли (най-общо казано)?

Разфасованото месо е почистено от сухожилия, кости, остатъци от кожа, съсиреци и т.н. От трупа си е с тях. Затова грамажите в рецептата са различни.
Виж целия пост
# 196
Мисля да правя пилешки филенца с корнфлайкс, но на фурна. Дали ще станат пак хрупкави? И трябва ли да ги обръщам? Чудя се и как да ги пека - с вентилатор или без...
Виж целия пост
# 197
Скрит текст:
Мисля да правя пилешки филенца с корнфлайкс, но на фурна. Дали ще станат пак хрупкави? И трябва ли да ги обръщам? Чудя се и как да ги пека - с вентилатор или без...

https://ipeychev9.blogspot.com/2015/09/blog-post_25.html
Виж целия пост
# 198
Мисля да правя пилешки филенца с корнфлайкс, но на фурна. Дали ще станат пак хрупкави? И трябва ли да ги обръщам? Чудя се и как да ги пека - с вентилатор или без...
Стават. Аз ги пека на вентилатор и понякога дори не ги обръщам - идеално се запичат от всички страни.
Все пак си зависи и от фурната, това за моята, за други не мога да кажа.
Виж целия пост
# 199
Здравейте! За какво да оползотворя отворена животинска сметана на Лидл (36%)? Останаха ми 200мл. Май не може да се замразява?Нещо лесно за приготвяне с нея?
Виж целия пост
# 200
Здравейте! За какво да оползотворя отворена животинска сметана на Лидл (36%)? Останаха ми 200мл. Май не може да се замразява?Нещо лесно за приготвяне с нея?
Направи си ганаш с какъвто шоколад имаш, трае доста дълго. После ще му намериш приложение за някой сладкиш.
Друг вариант е просто да я разбиеш със захар и за моментен десерт с ягоди. Да не забравиш и десертно вино или шампанско Simple Smile
Виж целия пост
# 201
 Като сос към паста, картофи, ориз, месо, за банички...
Виж целия пост
# 202
Аз пък знам, че тази сметана може да се разбие, да ѝ се добавят добавки по избор и да стане сладолед след замразяване.
Виж целия пост
# 203
Като сос към паста, картофи, ориз, месо, за банички...
И за това става, да, ама който си е по сладкото, се сеща първо за ганаш и ягоди Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Скрит текст:
Здравейте! За какво да оползотворя отворена животинска сметана на Лидл (36%)? Останаха ми 200мл. Май не може да се замразява?Нещо лесно за приготвяне с нея?

Бързо и лесно. Разбиваш до твърди пикове, прибавяш ягодите и заливаш с карамел. /Някой спомена за бяло вино/.
https://ipeychev9.blogspot.com/2014/06/blog-post_11.html


Можеш да си го направиш само с ягоди или да комбинираш пюре от други плодове. Вместо заквасена сметана, разбиваш течната.
https://ipeychev9.blogspot.com/2021/07/blog-post.html

Виж целия пост
# 205
Здравейте! За какво да оползотворя отворена животинска сметана на Лидл (36%)? Останаха ми 200мл. Май не може да се замразява?Нещо лесно за приготвяне с нея?
точно вчера с едни 200мл сметана правих талиатели 4 сирена Simple Smile 200 г бекон/панчета запържих, докато се свари пастата - трябва им по малко и на двете, тази на Руммо е много нежна, после сметаната и сирена в тигана, талиателите вътре и обърках https://pep-4o.blogspot.com/2020/10/blog-post_16.html Друг път съм слагала и малко зелено/босилек, но този път имах една пушена панчета, която си пусна достатъчно аромат
 
Виж целия пост
# 206
Разбиваш сметаната и прибавяш кутия кондензирано мляко. Объркваш добре и слагаш в камерата. Получава се най-вкусният домашен сладолед.
Виж целия пост
# 207
Нужно ли е да се разбърква такъв сладолед по време на замръзването или не?
Виж целия пост
# 208
Аз не съм го бъркала.
Рецептата открих в бг мама и там сметаната беше 250 мл. Аз съм го правила с 500 мл., а гледам в нета, че има и с литър сметана. И в другите рецепти не се бърка.
Виж целия пост
# 209
Дара,а сметаната без захар ли се разбива? Разбивам я и към нея добавям кондензираното мляко от консервата.Сипвам в кутия и слагам във фризера? Така ли? Сметната ми е 200 мл.Към нея да добавя 1 кондензирано мляко. Тъкмо бях на Лидл и мислех да купя,ама пропуснах..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия