Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 54

  • 19 002
  • 306
# 150
Момичета, благодаря на всяка една от вас за милите думи.

Ванче, много готина табуретка. А рулотооооо... само надписа какво струва  Mr. Green

Ето ви и сглобената торта


И някой искаше гърба. Сори ама се сетих чак като я поднесоха на рожденничката
Виж целия пост
# 151
Пепи страхотна е тортата.Поздравления.А момиченцето как само захласанот гледа милата Heart EyesПо очите се разбира без грешка че ти е писала голямо 6 Peace
Ванче - спирка нямаш ти.Рулцето посветено на форума - мммм какво вдъхновение само.Мерси за виртуалната почерпка Heart EyesТабуретката какво да кажа - като тапицер майстор си и опнала тапицерията Peace
Виж целия пост
# 152
Бъни - Тц!!! Тоз` път не позна. Няма тапицерия нито табуретката, нито рулцето. Рулото си е с оригинален цвят от блата. Изобщо нямаше и да го украсявам, ама остана в поша кремче, та ви го надписах.... А табуретката е намазана с шоколадовия мус с който е тортата. На всичкия шоколад вътре, и на какаовите блатове.... оставаше и една шоколадовотестена тапицерия да и сложа......  #Crazyи съвсем никой нямаше да я яде..... А относно "спирката".... напоследък съм направо "ЗА ДЕПО". Чак тук в къщи им направи впечатление че бездействам.... Sad
Виж целия пост
# 153
Ами освен и аз да се оближа на "табуретката" и рулото на Ванчето Simple Smile)) Много вечатляващ ефект от тази геометрична украса:))) А почеркът на рулото - браво, аз така и на лист хартия не бих се справила:)))

Пепи, пак да кажа - много хубаво е станало с този етаж и барбито...хем има за хапване, хем това не води до компромис с пропорциите на роклята:))) Само да питам - какво стана със златната картонена подложка от несглобеното барби, как я пренесе върху първия етаж?

Виж целия пост
# 154
Момичета, пропуснах да ви разкажа за циците ... Днес ме срещнаха с разказа как цяла нощ се е ставало, отивало до хладилника, повдигало се е шоколадовото чаршафче и с лъжица се е загребвало от тортата. Днес сутринта на ранина младежа решил да си бодне свещи, да се снима с гсм-то и да носи в училище да показва. Бодва свещите за 18 и те странно потъват и се килват ... Хайде познайте приятелката колко торта е оставила под чаршафа ...  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 155
аааа   Crossing Arms и аз искам от табуретката, изглежда толкова апетитно с този крем
Ванче, няма проблеми идвай, хем ще си пазариш каквото ти трябва, хем ще ни направиш една огромна и сочна българска торта  Grinning

аз да задам пак един непрофесионален въпрос - тъй като шприцовам сметаната с шприц, такъв пластмасов, днес по Методът на "пробите и грешките" установих, че не мога да му изкарам въздуха, а той пък пречи за правилното оформяне на завъртулки. Има ли някакъв "чалъм"??? или трябва да си купя пош /както го наричате/???

 Joy Joy голям майтап с този младеж Виолетблу
Виж целия пост
# 156
kaninova, не е задължително да имаш пош. Можеш да си пригодиш - фризерно пликче, режеш единият ъгъл, колкото да мине малка от накрайника и воала... шприцоваш на воля  Mr. Green
Виж целия пост
# 157
Аз пак се запилях на някъде и неможах да проследя какви красоти сте сътворили Crazy
Поименно не искам да изброявам , че ще пропусна някого, но с огромно удоволствие се наслаждавам на гледките Flutter Blush
В сватбените торти очите ми останаха - невероятни са (особено тази с пеперудките на Лунна светлина) Simple Smile
Лунна светлина - безоблачно щастие в семейният живот! Wink
Албенче - честит ти рожден ден на патерици и от мен   Здраве и късмет! Hug
petia_tag   Лека бременност и щастливо бебче  Simple Smile









Виж целия пост
# 158
Благодаря за отговора,момичета.Дали се справих ,ще си проличи на 1 ноември...  newsm78

van444eto, ама както си падам по шоколада...ако бях в СФ,нападам те веднага...на табуретката особено не бих й простила...

_Пепи_ , това май не е първата ти Барби, а двайсет и първата...като истинска кукла е ...и на мен ми останаха очите,а не съм на 5...

Виж целия пост
# 159
violetblue - danke за трика, такова плексане и проби правих до сега, то било лесно с найлноновата торбичка   bouquet  само дето след час игра сметаната се размекна от топлината на ръцете ми и сега пак в хладилника, утре продължавам  Grinning
Виж целия пост
# 160
Шемет блата поорязан ли е за да се получи кутията  bouquet

Блатовете са 6 основни и още 3 непълни - ей тук има снимка преди замазването.

Виж целия пост
# 161
....... Само да питам - какво стана със златната картонена подложка от несглобеното барби, как я пренесе върху първия етаж?

Диме, барбито си имаше една малка подложка с диаметъра и и с нея я пребесох. Тази сребърната беше само за удобство при правенето и транспортирането Wink

Красиииии, първата е мила. Ама нали е за близко дете и много се старах  Simple Smile
Виж целия пост
# 162
kaninova - Ето ти още една фатка. За да не ти се топи от ръцете, слагай на  ръката с която стискаш поша хурургическа ръкавица. Тя добре изолира топлината от ръката. Wink
Виж целия пост
# 163
Барби презентацията на Пепи е страхотна, старанието да зарадваме някого върши чудеса от време на време (а при Пепи винаги  Joy ) !
Шеметче - бонбониерата е прекрасна, може ли да копна идеята за някоя бъдеща реализация?
violetblue - това с циците ме утрепа. Много весело се е получило.
Навремето, когато се оженихме, и първите няколко нощи мъжо правеше нощни любовни похождения, и то не на  мен или на неякоя друга, а на тортата. Събуждам се, него го няма, минавам към кухнята, той клекнал с лъжицата пред хладилника и си куса торта! И така докато свърши  Laughing
Ванче - табуретката и рулцето са страшно изкушаващи. Украсата е много нежна и фина. Чакам си доставката, за да наплескам нещо много шоколадово, че ме гони шоколадовия глад. Може да го докарам като твоята табуретка.  Hug

Тъй, стига толкова, останалото е облизване по вашите красоти.
Виж целия пост
# 164
Пепи,тортата ти, както винаги е перфектна   bouquet .
Шеметче,не е честно да показваш такива работи на хора, дето искат да свалят някое и друго килце  smile3515 smile3534 . Добре, че ината ми е в повече,иначе веднага нападам бонбониерата  Hug .
Ванче,това горното се отнася и за теб   newsm48  Hug .

Аз отивам да се трудя върху една торта за мъжО.Да видим докъде ще я докарам.Пък съм намислила и едно тирамису да спретна за домашните.Лек ден ви желая Simple Smile .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия