Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 7

  • 61 371
  • 751
# 390
А на мен пък пъпа имам чувство, че се изкочи! #Crazy Предният път бях зимна бременна, и не се забелязваше така, но сега прозира през тениските, само с туника не се вижда. Вие лепите ли някакви лепенки, чудила съм се, но май по-скоро не искам да лепя и да отлепям после... Thinking
Виж целия пост
# 391
Не съм слагала лепенки. Моя пъп много стърчеше. А по принцип имам доста вдлъбнат пъп.
Виж целия пост
# 392
Един познат се шегуваше, че пъпа на бременната жена прилича на емблема на Мерцедес hahaha.
Не съм лепила лепенки. Но и като че ли не личеше толкова. Може би зависи и от материята на дрехата. Пък какво като стърчи Crazy? Нормално е Peace.
Виж целия пост
# 393
Лурдес, аз ползвам едни прозрачни лепенки, те са малко калпави и не е трудно махането (от Джъмбо, ако искаш ще видя марката), а посредата, върху самия пъп, е нелепнещата част, разбира се.
Тате го използва за носле на човече като ми рисува корема, та като се стабилизира топло като за потник ще го виря гордо нарисуван Flutter

Памперсче, при мен това петно беше точно над пъпа. Мажи го обилно, защото чак в 9ти месец се изяви какво е и се оказаха стрии. Иначе приличаше на лека синина и и аз се бях притеснила първоначално!
Виж целия пост
# 394
Благодаря ви за отговорите мами! Hug
Бебз, аз не съм в Бг, но предполагам говориш за лепенки тип кръгли или квадратни? newsm78

Не че ме притеснява, че стърчи естествено, просто буквално имам чувство, че ще изкочи! Shocked Mr. Green

Виж целия пост
# 395
И моя пъп си понастърчва  Mr. Green и личи под дрехите, но не съм се замисляла за лепенки  Rolling Eyes
Тва си е "бременна" черта, не искам да я крия  Peace
Виж целия пост
# 396
Здравейте!  bouquet  bouquet
Извинявам се за въпроса-но съм в 5-та седмица и при ходене по малка нужда сутринта имах леко и слабо течение-подобно на бяло-но леко кафеникаво-да ли не е опасно newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 397
Здравейте!  bouquet  bouquet
Извинявам се за въпроса-но съм в 5-та седмица и при ходене по малка нужда сутринта имах леко и слабо течение-подобно на бяло-но леко кафеникаво-да ли не е опасно newsm78 newsm78 newsm78

Иди на лекар.  Peace Няма как да знаем без да се изследва.
Виж целия пост
# 398
Здравейте!  bouquet  bouquet
Извинявам се за въпроса-но съм в 5-та седмица и при ходене по малка нужда сутринта имах леко и слабо течение-подобно на бяло-но леко кафеникаво-да ли не е опасно newsm78 newsm78 newsm78

Иди на лекар.  Peace Няма как да знаем без да се изследва.
Да,и да не би тези дни да е датата за цикъла ти?Защото е възможно и слабо зацапване около датата на цикъла.Но лекар си е най-сигурно да те види..
Виж целия пост
# 399
И моя пъп си понастърчва  Mr. Green и личи под дрехите, но не съм се замисляла за лепенки  Rolling Eyes
Тва си е "бременна" черта, не искам да я крия  Peace

И аз така! Моят си стърчи, а аз гордо се изпъчвам още повече!  Mr. Green
Виж целия пост
# 400
Здравейте! Аз съм в седМи месец и от няколко дена около пъпа ми се е е оцветила кожата в много бледо синьо....точно в кръг около пъпа...едвам се забелязва, но ме притеснява....нормално ли е да се случва това?Не ме боли но стой леко оцветено.


И аз бях така,но мен и ме болеше,това предимно в последните два месеца  Peace Казах на наблюдаващата ме,тя ме погледна и каза,че е от разтягането на кожата.Най-хубаво и теб да те видят от какво е  Peace да не гадаем,може и да е същото,а може и да не е.
Виж целия пост
# 401
Не знам дали тук е мястото, но ми е спешно и съм притеснена..

Възможно ли е първите симптоми да ми се появят още на първия ден след половия акт и кога по принцип се появяват симптоми?
Виж целия пост
# 402
aninka_86, струва ми се невъзможно.  Няма тест, който да може да отчете някакъв резултат ден след половият акт.
При мен и двата пъти 1вият симптом ми беше закъснението и болките Simple Smile
Виж целия пост
# 403
Значи това, че не ми е добре няма нищо общо с половия акт от снощи ? Мъжа ми не свърши в мен, правихме го с презерватив, но сега нещо не ми е добре и се притесних.
Виж целия пост
# 404
Имате поне две основателни причини да не се притеснявате за евентуална бременност. Предполагам, че каквито и неразположения да имате най-вероятно не са свързани с половият акт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия