Уред за кисело мляко

  • 179 536
  • 742
# 420
Здравейте! Някой има ли наблюдения и би ли споделил мнение за тази марка машинка за кисело мляко?
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-0588D9D5-58A1171D/lidl_bg/hs … l/index_25648.htm
Благодаря на отзовалите се предварително!  Simple Smile
Виж целия пост
# 421
Никога не съм правила к. мляко и приемам съвети.

От 6 години квася мляко и уред за квасене не съм виждала дори...  Grinning  През последните две години квася по 4 литра (и повече) седмично, като го загрявам в голяма тенджера, насипвам в буркани с предварително сложена закваска, затварям с капачки (с винт), завивам с дреха според сезона и след 4 - 4.5 часа го местя в хладилника... Става прекрасно мляко, не е кой знае каква занимавка самото заквасване и може да ползваш каквито и колкото бурканчета си искаш...  Peace  Моят съвет е това - заквасвай си без машина, изобщо не е трудно...  Peace



Подробност е, че вземам пълномаслено прясно мляко от домашни крави, отделям каймака и като събера достатъчно, правя от него домашно масло... Peace
Виж целия пост
# 422
Тази машинка изглежда читава, моята е подобна, но друга марка, от ТСМ магазините, за никакви пари. Вече не помня колко години я ползвам почти постоянно, лятото само се поспирам. Вземи я, няма да съжаляваш си мисля.
Пробвала съм и варианта без машинката, пак става, но  в нея млякото ми става много по-гъсто, еднородно и хубаво.  Peace Аз съм писала и напред в темата- машинката не прави нищо друго, освен да поддържа оптималната температура за подквасване постоянно. МВъжът ми беше донесъл от работа някакъв супер фин и точен термометър и мерихме с него вътре, мисля че точно 41 градуса поддържа...беше отдавна обаче, да не те излъжа.  И тази температура си стои постоянна докато  млякото не се подкваси и не изключиш уреда.
Виж целия пост
# 423
Мине се не мине и пак съвети за квасене с одеяло. Жената пита за машината и темата е за машини.
Виж целия пост
# 424
Мине се не мине и пак съвети за квасене с одеяло. Жената пита за машината и темата е за машини.

И!? Thinking    Жената явно още няма машинка за квасене и искаше съвет - посъветвала съм я, както съм преценила...  Mr. Green
Виж целия пост
# 425
Мисля да го включа да го затопля, след това да го изключа и да го оставя така. Имам таймер, с който мога да го включвам и изключвам. http://www.profesional.bg/img/objects/products_5912_10010495702.jpg
Нямам термометър и незнам от къде мога да купя термометър за храна.

Ако беше чела, щеше да видиш, че жената отдавна има машинка, съветът ти е в неправилната тема. Тук не обсъждаме микроклимата под одеялото.
Виж целия пост
# 426
Мисля да го включа да го затопля, след това да го изключа и да го оставя така. Имам таймер, с който мога да го включвам и изключвам. http://www.profesional.bg/img/objects/products_5912_10010495702.jpg
Нямам термометър и незнам от къде мога да купя термометър за храна.

Ако беше чела, щеше да видиш, че жената отдавна има машинка, съветът ти е в неправилната тема. Тук не обсъждаме микроклимата под одеялото.


Четох, четох...   Mr. Green  Аз също не заквасвам с одеяло и не ме интересува микроклимата под одеялото...  Laughing

Вчерашният ми опит с 2 л. пр. мляко Бор Чвор (пликче) и тази закваска http://www.bolgari.bg/zakvaski.html не стана май- много добре. Все пак се получи нещо като к. мляко редичко и със доста суроватка, която както чета от вас верочтно се дължи на малко по-високата температура ( е все пак не ползвам исниска машина за квасене). Млякото седя цяла нощ на вън, защото преди на легне нямаше никакъв резултат. Прибрах го сутринта в хладилника, дано да стегне малко.
Виж целия пост
# 427
Дрехи, одеяла все тая. Simple Smile А постингът все пак е от април. Wink
Виж целия пост
# 428
Здравейте! Някой има ли наблюдения и би ли споделил мнение за тази марка машинка за кисело мляко?
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-0588D9D5-58A1171D/lidl_bg/hs … l/index_25648.htm
Благодаря на отзовалите се предварително!  Simple Smile

Момичета, купих си машинката. Прилича на уреда за варене на яйца, от който съм свръх доволна.  Naughty Харесвам такива практични домакински "играчки", които те улесняват в кухнята. Тези дни съм доста заета и макар, че нямам търпение да опитам новия за мене начин за квасене, ще трябва да изчакам. Нужно е да изчета доста постове, за да извлека информация за споделения ви опит и технологии, рецепти, видове квас и набавянето му и разбира се да намеря хубаво прясно мляко. Ако някой си е синтезирал такава информация от темата и може да ми спести време, ще бъда много благодарна да ми я изпрати на ЛС, защото никак не ми стига времето да изчета всичко сега.  Praynig

Аз съм квасила мляко до сега по традиционния начин, със завиване. Обмисляла съм дали да не изполвам електрическо одеало. Един път става супер гъсто и сладникаво, друг път кисело и воднисто. Някой беше споменал, че му са се вакумирали бурканите. При мене също се получава и действително е много удобно да имаш консервирано мляко по всяко време и то в по-големи количества. Всъщност това е въпрос на домашно потребление и нужди. Аз съм за новостите и щом уреда поддържа оптимална постоянна температура, идеално ме устройва, въпреки, че са малки бурканчетата. Ето тук прочетох мнение, отговарящо на първоначалния ми въпрос, в друга тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=729691.msg25742880#msg25742880. Предполагам, че ще мога да си подбера и други стъклени резервни, така, че да не се налага да изчаквам докато не ги изпразня.
Когато опитам работата на уреда за кисело мляко, непременно ще докладвам за резултата!  Peace
Виж целия пост
# 429
сипва ли се вода в уреда или не, имам подобна, но с една купа и се сипваше вода, сега си взех от този в лидъл и в книжката не пише, че трябва да се сипва вода.
Виж целия пост
# 430
Вече два пъти тествах уреда за кисело мляко от Лидл. Използвах за закваска едни и същи 2 вида кисели млека, които смесих. Прясното мляко обаче беше различно - от магазинната мрежа и домашно. В този уред  не се слага никаква вода и бурканчетата трябва да са затворени при заквасването. Купих си кръгъл съд за готвене в микровълнова, който се побира идеално в уреда и направо в него заквасих втория път. Така разполагам с по-голямо количество - 1.5л и доста по-лесно и бързо от към разливане, вместо 7 бурканчета х 180 мл = 1.26 мл. При малките бурканчета млякото се стегна идеално, с хубава плътност, а при големия съд не толкова добре, но пак стана хубаво. Въпреки, че квасих дълго време 5-7 часа (по инсрукциите дори е 12ч) млякото не киселее.

Харесва ми като покупка, удобно е,  Thinking но като основен недостатък за себе си считам, че е с уреда се прави наведнъж малко количество мляко, при това за моето малко домакинство и трудно задоволява нуждите ни за 1-2 дни.  newsm78
Виж целия пост
# 431
...но като основен недостатък за себе си считам, че е с уреда се прави наведнъж малко количество мляко, при това за моето малко домакинство и трудно задоволява нуждите ни за 1-2 дни.  newsm78

Значи или квасиш всеки ден, или отиваш на варианта с одеялата, който Джемма ненавижда...  Laughing
Виж целия пост
# 432
Оф, и аз затова все се отказвам от такава джаджа. През 3-4 дни квася по около 5-6 литра мляко и просто няма да ми върши никаква работа машинката.  Sad
Виж целия пост
# 433
По случайност ли,по що ли Simple Smile влязох в темата,прочетох първите две странички,заребих се..на другия ден отидох до лидъла и без много умуване си взех една машинка и аз.Напоследък съм се запалила силно(та чак пушек се вдига)по "здравословното" -кухненска посуда,перилни и всякакви препарати,замяна на шампоана/пастата за зъби,правене на кълнове,мая,собствен хляб и макарони и.......на темата Simple Smile Първият ми опит е с 1литър био мляко 3,5% ,което разделих на три части-към първата(2бурканчета)прибавих една капсула пробиотик с чесън-към втората 2с.л. био кисело мляко 3,5% гъсто-към третата 2с.л. био к. мляко 4,3% рядко.Прясното мляко го използвах директно от хладилника и беше по измерване 9градуса.Сложих в уреда като периодично измервах температурата и вътре в него.Малко се притесних,че в даден момент тя достигна 64-65 градуса,а в киселото мляко-56 градуса.Изкарах по бурканче от всеки вид на осмия и на деветия час.Резултатът:има много малка разлика в полза на гъстотата при деветия час,иначе се получи едно доста гъсто сладко,без цвик кисело мляко,като заквасеното с гътото 3,5% к.мляко се получи леко шуплесто,другото 4,5% рядко-стана просто перфектно.Заквасеното с пробиотика дали заради добавения в него чесън,се захвана много слабо и стана супер горчиво(хвърлих го).Сега съм сложила втора доза със закваска от направените от мен млека.Разликата е в това,че загрях предварително прясното мляко до 35% и включих машинката за 5-6 часа.Чакам да видя резултата Simple SmileЗа първи път правя кисело мляко и съм очарована от вкуса,вида и леснотата.Когато пробвам с ядково мляко(по-студените месеци,че иначе закваската която искам да си поръчам от България няма да издържи пътя)пак ще се отчета за резултата:)Ето и малко снимки http://azgufito.snimka.bg/other/mashina-za-kiselo-mlyako.767678.31124846
Виж целия пост
# 434
Здравейте,момичета и Бонго!
Първо Честита Баба Марта!
Преди около месец си купих този уред http://www.topoffer.bg/ariete-85-yogurella.html
искам да питам тези,които го имат имат ли проблем с бурканчетата,в смисъл едно от тях има шупла и като огледах и другите,като че ли са започнали да се напукват
по упътване пише,че капачките се затварят,а чета че другите с уреди ги слагате отворени и друго после от уред веднага ги слагам в хладилника,което си мисля,че може да ми е проблема с бурканчетата,но доста пъти четох упътването и така си пише и затова

И аз имам вече Ariete 85 Yogurella. Утре смятам да я изпробвам. Може ли да ми кажеш на колко часа го квасиш млякото и в крайна сметка отваряш ли капачетата или ги затваряш?
Знам, че и аз ще му хвана цаката след време, но е по-добре да питам и да не съсипвам излишно мляко.
Мерси!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия