Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 131

  • 39 740
  • 737
# 345
Тати Фахретин нали даде поръчение на Мюмтяз да се грижи за Керим.Та се чудя дали  няма и той да присъства на семинара,че и моята душа да дойде на място.
Виж целия пост
# 346
"На него обаче хич не му пука за нас."
Фантазия сега искаш да ме разстроиш ли?  Sad
А да изиграе сам себе си-ей това искам .Веднъж да го разберем какъв е Керим ли Мустафа ли Енгин ли белкем се разочароваме/ама нада ли/ Wink
Виж целия пост
# 347

Виж целия пост
# 348
"На него обаче хич не му пука за нас."
Фантазия сега искаш да ме разстроиш ли?  Sad
А да изиграе сам себе си-ей това искам .Веднъж да го разберем какъв е Керим ли Мустафа ли Енгин ли белкем се разочароваме/ама нада ли/ Wink


Сакън! Само няма да се даваш на провокации! Тя Фантазиика се шегува!
Виж целия пост
# 349
А, точно! Само си ми забравила прахосмукачката...
Скрит текст:
Миленка, мерси за поздрава, уцели в сърцето, там има много място за всички, но специално за КУИН - най-голям парцел!

Много сте забавни днес! Оспамихме темата за световно и бързам да се поправя /ако имате слушалки и волумето на макс ще е супер  Laughing
http://www.youtube.com/user/BirBenBirdeKendim
Виж целия пост
# 350
Скрит текст:
Момичета не излезе ли някоя дори и папарашка снимка от наградите Златна пиперуда на нашият човек.Само бегло го мернахме  и това е .Нито пък  Берен. За сметка на това пък Кенан май беше там  newsm78.Пък даже и на награденият Къван не съм видяла. Пропуснала ли съм а уж гледам да съм в час ooooh!
Виж целия пост
# 351
Момичета днес епизода, който ще се излъчи финалния ли ще бъде?
Виж целия пост
# 352
Момичета днес епизода, който ще се излъчи финалния ли ще бъде?
Тц и ма още един.
Виж целия пост
# 353




Виж целия пост
# 354

Мисля си, че не само цветовете в живота на Фатмагюл се върнаха, тя вече започна и да сънува цветно.


Марте,   202uu  ...... винаги ме забавляваха хрумванията с аналогиите и паралелите на сценариските във филмчето .... и ако пропусна да забележа някоя метафора винаги си сверявам часовника с теб мила. Wink
Виж целия пост
# 355
Май затишие пред буря е това нашето днес! Laughing
Виж целия пост
# 356

 .......та кои ще е протоколчик на семинара не разбрах  newsm78:

е как кой - Нианта - много ясно Peace
и как може да си ми забравила гаджето!!!! бях с него и на сватбата на Ългаз !!!...

ама така е, който отсъства дълго от темата, ето - не е в час със светските събития... hahaha
Виж целия пост
# 357
Боже, боже, при наличието на толкова принцеси и танцьорки в темата да искате Енгин гинеколог, егати романтиката Най-малко принц трябва да е в следващият си проект  Wink, като танцьор не го виждам особено  Thinking
..........

Привет  Hug Hug Hug
Щом седна пред компа първата ми работа е да надникна в темата Grinning и ето, че вчера попаднах и на това клипче. Определено Енгин има заложби и за танцьор  Wink Heart Eyes Peace
Погледнете най-вече след 1:12
 http://www.youtube.com/watch?v=-qnIYCaWFko&feature=relmfu
Виж целия пост
# 358
Миленка,аз съм танцувала спортни танци и все още заставам с десен крак напред и ляв крак зад него! Навика си е навик! Peace
Затова и походката й може да е странна,но е продиктувана от навика! Hug


 Hug Аз също!

еш па вие ние групата на "разкрепостените " и "добретата " Joy Joy Joyще дойдем все танцьорки  Mr. Green ( сега и Ванчето - фантаз.и Ивето ако се изцепАт ,че са балерини ...),  е аз съм с 25 годишен ( даже последните 5 години професионален ) стаж народни танци и също често да не кажа винаги стоя в шеста позиция  Party - за протокола прасците са ми като  на фиданка  Mr. Green
  rotfImao rotfImao rotfImao E аз пък не се виждам "разкрепостена" Пък целия ми съзнателен живот е свързан с танците до ден днешен и дай Боже още дълги години!  Joy Разсмяхте ме от сърце!
Виж целия пост
# 359
Engin Akyurek Bulgarian Fans

Последните сцени от сериала щели да се заснемат в Измир, снимките можело да продължат 3 дена. Прощалната вечеря на екипа също щяла да бъде в Измир.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия