Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките 2

  • 95 060
  • 745
# 120
Трябва много търпение....пратка пусната на 10.09. 2013г. за която вече ми върнаха парите днес на 12.02.2014 благополучно пристигна Rolling Eyes

Това е прекалено много. Препоръчвам а не се чака толкова защото ако не я получиш след толкова време вече не можеш да си върнеш парите. Пазарувам от Chinabuye главно и забавят ли се повече от 2 месеца искам да ми върнат парите винаги и винаги си ги получавам.
Никога не чакайте толкова.
Виж целия пост
# 121
Трябва много търпение....пратка пусната на 10.09. 2013г. за която вече ми върнаха парите днес на 12.02.2014 благополучно пристигна Rolling Eyes

Това е прекалено много. Препоръчвам а не се чака толкова защото ако не я получиш след толкова време вече не можеш да си върнеш парите. Пазарувам от Chinabuye главно и забавят ли се повече от 2 месеца искам да ми върнат парите винаги и винаги си ги получавам.
Никога не чакайте толкова.

те ми върнаха парите на 59 ден но сега я получих
пратката беше от aliexpress имаше една блуза
Виж целия пост
# 122
"Ние ще изпратим вашата поръчка чрез HK апартамент, който не разполага с номер за проследяване, тъй като вашата поръчка е твърде small.Thank вас! 20140206    

    27.01.2014 15:27 (GMT-7): 10. Доставлено, вручено (220082) Минск - 82
    27.01.2014 18:27 (GMT-7): Отправление доставлено
    27.01.2014 05:03 (GMT-7): 06. Поступило в участок обработки почты (220082) Минск - 82

    26.01.2014 03:22 (GMT-7): 08. Передано из (200400) Минск ПОПП в (220082) Минск - 82
    01.17.2014 14:03 (GMT-7): Получение отправления в учреждение обмена
    11.30.2013 09:14 (GMT-7): Получение отправления от отправителя

Минск?!?!?! Това всичко как го разбирате?

А това е друга поръчка от  16 януари която направих  , на 18 януари китайчето ми изпрати този номер RC854672650CN и до сега не излиза нищо, писах му два пъти - мълчи, а се вижда, че е на линия, какво да го правя?
Виж целия пост
# 123
Аз за първата разбрах,че не са ти дали номер за проследяване, защото е твърде малка  Peace
Т.е. и да си дали някакъв номер, той не е на твоята поръчка  Wink
Виж целия пост
# 124
"Ние ще изпратим вашата поръчка чрез HK апартамент, който не разполага с номер за проследяване, тъй като вашата поръчка е твърде small.Thank вас! 20140206    

    27.01.2014 15:27 (GMT-7): 10. Доставлено, вручено (220082) Минск - 82
    27.01.2014 18:27 (GMT-7): Отправление доставлено
    27.01.2014 05:03 (GMT-7): 06. Поступило в участок обработки почты (220082) Минск - 82

    26.01.2014 03:22 (GMT-7): 08. Передано из (200400) Минск ПОПП в (220082) Минск - 82
    01.17.2014 14:03 (GMT-7): Получение отправления в учреждение обмена
    11.30.2013 09:14 (GMT-7): Получение отправления от отправителя

Минск?!?!?! Това всичко как го разбирате?

А това е друга поръчка от  16 януари която направих  , на 18 януари китайчето ми изпрати този номер RC854672650CN и до сега не излиза нищо, писах му два пъти - мълчи, а се вижда, че е на линия, какво да го правя?




пусни диспут с опция няма информация за тракинг номера
Виж целия пост
# 125
Имам поръчка направена на 13.01 , тракинг номера ми беше пратен преди китайската НГ, но до ден днешен не показва нищо. Свързах се с продавача и му обясних проблема, дадох му номера, но не отговори. Може ли съвет или помощ. Номера е RB709589671CN.
Виж целия пост
# 126
Имам поръчка направена на 13.01 , тракинг номера ми беше пратен преди китайската НГ, но до ден днешен не показва нищо. Свързах се с продавача и му обясних проблема, дадох му номера, но не отговори. Може ли съвет или помощ. Номера е RB709589671CN.



можеш да пуснеш диспут с опция няма информация за тракинга Peace
Виж целия пост
# 127
Здравейте, имам проблем с една пратка RC472373453CN. На 3.02 е напуснала Пекин и от тогава за мен е в неизвестност. Досега винаги пратките ми след напускане на Китай са пристигали за 7-8 дни. Моля за помощ
Виж целия пост
# 128
Здравейте, имам проблем с една пратка RC472373453CN. На 3.02 е напуснала Пекин и от тогава за мен е в неизвестност. Досега винаги пратките ми след напускане на Китай са пристигали за 7-8 дни. Моля за помощ

При мен понякога пристигат и месец след като се излетели ... търпение, според мен няма повод за притеснения  Peace
Виж целия пост
# 129
Не знам дали тук е мястото, но все пак да попитам. Какво следва да направя ако пратката ми се е озовала в друг град ?
Виж целия пост
# 130
Може ли да ми проверите пак - RC142694102CN  Embarassed
Виж целия пост
# 131
Може ли да ми проверите пак - RC142694102CN  Embarassed

You can also track Parcel Delivery info in Bulgaria
China Post Parcel No.RC142694102CN Tracking Results
item No.    Year    Status    Location    Destination Country    Date
RC142694102CN    2013    Received by China Post    Ningbo    Bulgaria    20131220 1527
RC142694102CN    2013    In Customs-Control warehouse    Shanghai    Bulgaria    20131221 2119
RC142694102CN    2013    In Customs-Control warehouse    Shanghai    Bulgaria    20131227 0423
RC142694102CN    2013    In Customs-Control warehouse    Shanghai    Bulgaria    20140106 1426
RC142694102CN    2013    In Customs-Control warehouse    Hangzhou Bulgaria    20140208 0947


От тук можеш да гледаш до къде е стигнала пратката http://track-chinapost.com/startairmail.php Някой пратки проверявам: trackitonline.ru
Виж целия пост
# 132
tuig77Празнуваха китайската Нова година, и едва тези дни започнаха да работят и след седмица търси информация чак.
Santimento вероятно е от измамник продавач,който изобщо нищо не е пратил за теб,как му е рейтинга?'
Виж целия пост
# 133
Вече е пристигнала в централна поща, сега ще почакаме да стигне до кварталната Simple Smile . Благходаря все пак
Виж целия пост
# 134
ако някой е пазарувал от тук http://www.buyincoins.com/ може ли де ме светне защо не ми приема плащането. има някаква особеност явно, която неразбирам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия