Спиди си мислят, че са куриери!

  • 219 201
  • 1 631
# 210
Аз пиша коментарите на моята стена като тагвам официалния профил на фирмата с @, май не може да ти трият мнение от собствената ти стена, а дали могат да се "оттагнат" не знам, но Еконт веднъж се "стресираха" от коментара ми и уж ми съдействаха да намерят пратката ми, която бяха изгубили... 5 дена я търсиха, все едно беше игла.
Бона, мисля че освен да се оттагнат могат да скрият публикацията, така че само те да си я виждат. Не съм сигурна дали не са направили същото и с моя коментар.
Виж целия пост
# 211
Вижте какво ми писаха Спиди:
" Съгласно Общите Условия на „Спиди“ АД, за недоставена в срок пратка, на територията на Р. България, потребителят не заплаща стойността на услугата по съответната пратка. Следва да предоставите касовия бон при връщане на сумата. Сумата ще бъде върната на адреса, на който сме доставили пратката."
Не, че  3-4-5 лв, които биха върнали ще ми компенсират ядовете и причиненото, но все пак да знаете.
Виж целия пост
# 212
" Сумата ще бъде върната на адреса, на който сме доставили пратката."
След колко време?  Laughing
Виж целия пост
# 213
Е сега подробности кога - някога  ooooh!
Виж целия пост
# 214
Е къде ги пишете тези коментари във фейсбук? Всичките им публикации са заключени за коментари, освен това няма опция да им оставиш съобщение...Няма такива нещастиници като тия. Принципно не работя с тях, но направих поръчка от един сайт, който работи с тях....Кол центъра и те са едни.....зле, зле, зле... Бясна съм, защото пратката ми беше спешна, а все още не съм я получила и не мога по никакъв начин да се свържа с тях, за да разбера какво се случва.
Виж целия пост
# 215
Пак звънях, нямат номер на куриери... Мале, мале - ще говори с колегите и ще ми звънне.  Joy До 18.00 доставяли били обикновено, аз им казах, че днес не я ли получа, да не ми я носят въобще.
Виж целия пост
# 216
Е къде ги пишете тези коментари във фейсбук? Всичките им публикации са заключени за коментари, освен това няма опция да им оставиш съобщение...Няма такива нещастиници като тия.
Ето тук писах с копие на лично и ми отговориха дори по-бързо,отколкото по телефона:
https://m.facebook.com/Спиди-поща-и-куриери-541538172558233/
Виж целия пост
# 217
Казаха, че и днес няма да си получа пратката, при което аз и отмених и подадох жалба, ако случайно има развитие, въпреки че съм скептична, задължително ще пиша.
Виж целия пост
# 218
Току що получих СМС от Рапидо /те са дъщерна фирма на Спиди/, че днес поради натовареност на куриера, пратката ми няма да бъде доставена, да я очаквам в събота!!! ама коя събота?
Поне има инфо и пратката ми се води някъде, от 30-ти ноември чакам пратка от Гъбите със Спиди и статуса й стои - приета от куриер, няма я никаква, сто пъти говорих с тях, и Гъбите говориха с тях... била в склад централен, всеки момент ще ми я доставят. Куриерът не е идвал в офиса от 29-ти ноември, мисля че имат някакъв голям проблем, но не искат да подадат информация....
Виж целия пост
# 219
Ново 20 при мен. В 16:20 някъде отказах пратката. В 18.30 ми звъни куриер и ми казва до 15 минути съм долу, викам добре айде ще я взема. Става 19.00 ни вест, ни кост. Звъня му и казва "Няма да ви я донеса"  #Crazy #Crazy #Crazy Shocked Shocked Shocked Shocked И с най-голяма си наглост ми казва утре - казах им, че не искам пратката, нито да чувам повече за тях. Дано има развитие по жалбата. Пуснете и вие - така има по-голям шанс някой да ни обърне внимание. Написах им и писмо във фб, ей така да си излея възмущението... През целия ми живот никой никога не се е подигравал така с мен...
Виж целия пост
# 220
Къде ги пишете тези жалби,бе хора?До кого са адресирани?
Виж целия пост
# 221
В КЗП има формат за онлайн жалба, там писах аз.
Виж целия пост
# 222
Ясно,забрави просто за резултат Confused
Виж целия пост
# 223
А рапидото били дъщерна на спиди. Затова от петък по план си получих пратката в понеделник
Виж целия пост
# 224
Ясно,забрави просто за резултат Confused

Голям съм песимист аз, ама все се надявам да изядат някаква глоба...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия