Бургас - ясли, градини, занимални за малките ни съкровища - 7

  • 103 624
  • 583
# 270
Здравейте
не зная как е по другите ясли, но ние :
тръгнахме на 01-09-2015
15-09-2015 вече бяхме болни
в края на септември бяхме на антибиотик
после един два дни на градина
от 15-10-2015 пак у дома /като най-прессен спомен
та от 15-10-2015 сменихме три вида капки за хрема с 5 вида сиропи за кашлица
И в крайна сметка от 10-11-2015 пак сме на антибиотик
Та това ни беше яслата
Къде около коледа можем да видим дядо Коледа за съвсем кратко и пак у дома
не зная на кого да съм бясна
На тези, които водят децата си болни или на себе си, че не го гледах като скотче голо и босо да свиква  rotfImao
Първата година бях така - след като ми свършиха болничните и отпуска, след носен секрет на всеки нов зелен сопол и спиране от ясла за всяко неразположение ми писна и сега я спирам само ако има температура. И без това всички деца в групата  са с "алергична" кашлица..
Виж целия пост
# 271
Здравейте Имам ?
До какъв период може да отсъства детето без да е нужно да се правят изследвания , а само да се занесе бележка от личния лекар, че е здраво ?
Виж целия пост
# 272
Здравейте Имам ?
До какъв период може да отсъства детето без да е нужно да се правят изследвания , а само да се занесе бележка от личния лекар, че е здраво ?


Над 10 дни - бележка, че е детето е клинично здраво
Над месец - нови изследвания от лаборатория + бележка, че е клинично здраво.
Виж целия пост
# 273
Някой друг да има проблем с електронната система за плащане на таксите за детска градина? Излиза ми задължението за месец ноември , но не ми дава опция плати.
Виж целия пост
# 274
Може би, защото днес беше последен ден за плащане
Виж целия пост
# 275
Аз имам проблем с касиерката в градината, да съм пишела заявление, че няма да ползвам системата, ако няма даплащам всеки месец, т.к. съм и създавала главоболие да сторнира..
Виж целия пост
# 276
Аз имам проблем с касиерката в градината, да съм пишела заявление, че няма да ползвам системата, ако няма даплащам всеки месец, т.к. съм и създавала главоболие да сторнира..

Да плащаш таксата от 18 лв ли?
Виж целия пост
# 277
Не, детето ходи на градина, аз съм подала заявление да плащам таксата онлайн, но съм я записала и на народни танци, които се заплащат при касиерката на място и когато се случи да не платя онлайн плащам заедно с танците, та тогава се налага да сторнира, да трие от системата за онлайн заплащане, и видиш ли това е голям проблем, при положение, че от групата сме 4 родителя, които плащат онлайн.. сещай се колко са за цялата градина.. та както и да е, заявление няма да получи и както си говорихме с Горгона, да си пие аналгина за главоболието.. Щом в сайта го има като опция, да се спасява.. Simple Smile
Виж целия пост
# 278
Днес градините почиват ли?
Виж целия пост
# 279
Днес градините почиват ли?

Не.
Виж целия пост
# 280
Днес градините почиват ли?
Защо да почиват?
Виж целия пост
# 281
Нашата (Звънче) още от тази седмица е в режим "сборни групи" с предварително записване на децата, които ще я посещават. Сборната група щяла да е една (!) за цялата градина Tired
Виж целия пост
# 282
Нашата (Звънче) още от тази седмица е в режим "сборни групи" с предварително записване на децата, които ще я посещават. Сборната група щяла да е една (!) за цялата градина Tired

И при нас е така, само не знам колко са сборните групи. Моя е болен и не е на градина.
Бяха оставили списъци още в началото на месеца, който ще ходи да потвърди.
И според броя на децата да решат колко групи да оставят.
Виж целия пост
# 283
Имам спешно питане, моля помагайте. Детето ми беше записано на ясла септември месец, ходи 1 седмица и се разболя, седяхме 1 месец вкъщи на 2 антибиотика докато се оправи, пак го пуснах и случката се повтори, след което се отказах да го пращам. Всеки месец представям бележки и плащам таксата от 18лв. Имах желание края на м. Април, когато се постопли да го пусна.Вчера обаче ми се обади директорката, че детето отсъствало много дълго и трябвало да ида да го отпиша. Какво да правя? Не искам да го отписвам и от друга страна, тъй като това е точка за кандидатстване после в градината нали така? Имам ли право да не се съглася с нея и да не го отпиша?
Виж целия пост
# 284
Имам спешно питане, моля помагайте. Детето ми беше записано на ясла септември месец, ходи 1 седмица и се разболя, седяхме 1 месец вкъщи на 2 антибиотика докато се оправи, пак го пуснах и случката се повтори, след което се отказах да го пращам. Всеки месец представям бележки и плащам таксата от 18лв. Имах желание края на м. Април, когато се постопли да го пусна.Вчера обаче ми се обади директорката, че детето отсъствало много дълго и трябвало да ида да го отпиша. Какво да правя? Не искам да го отписвам и от друга страна, тъй като това е точка за кандидатстване после в градината нали така? Имам ли право да не се съглася с нея и да не го отпиша?

Реално твоето дете заема място да друго дете, което е останало извън яслата и не може да посещава детското заведение. А може точно това дете да има голяма нужда да посещава яслата/градината, защото няма друг вариант за родителите му кой го гледа. За детските заведения не е важна само таксата от 18 лв, но и такса посещаемост. За съжаление, децата боледуват доста често, в повечето случаи, до 3-та група в ДГ. Така е, докато проболедуват всички бацили от групата. Част от децата ги водят болни, защото няма кой да ги гледа и такива с по-слаба имунна с-ма страдат, а от там и родителите им.
Изборът ти е сложен. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия