



Когато човек прави една работа с желание, това носи удовлетворение.
Важното е аз да съм в добра форма и да се чувствам добре. Но тъй като живея на Майорка и на 3 мин пеша от плажа, прекарвам доста време на плажа. Като цяло няма много дебели хора. Отпуснати - да, но прекалено дебели: не. Или поне не ходят на плаж.
И в съблекалнята във фитнеса често ми се случва, ако забележа някоя мацка натренирана, с хубаво, стегнато тяло и изхвръкнало дупе, си казвам ''Браво''. Отвреме навреме се хващам, че ги ''анализирам'' и актрисите във филмите
Например, колкото и безброй пъти да превъртам сериала ''Приятели'' винаги, абсолютно винаги си казвам ''Какво оформено рамо има Моника тук, 100% е тренирала''
И така и с други филми/сериали..
Но по описаните по-горе причини силно запуснатите на всякаква възраст ме впечатляват ужасително.
Когато човек прави една работа с желание, това носи удовлетворение.
Важното е аз да съм в добра форма и да се чувствам добре. Но тъй като живея на Майорка и на 3 мин пеша от плажа, прекарвам доста време на плажа. Като цяло няма много дебели хора. Отпуснати - да, но прекалено дебели: не. Или поне не ходят на плаж. Препоръчани теми